Firma powstała w styczniu 1996 roku w Krapkowicach. Od samego początku aktywnie uczestniczy w wprowadzaniu na rynek energooszczędnych rozwiązań.

Od roku 2004, nasza firma  zajmuje się projektowaniem i montażem pomp ciepła. Od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt instalacji z różnego rodzaju pompami ciepła.                                    samochody firmowe.

Nasz zespół, by móc w pełni sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom, stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i seminariach tak w kraju jak i za granicą. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oraz grupie profesjonalnych doradców możemy zaproponować naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania systemowe. Obecnie instalacje realizujemy poprzez sieć wyspecjalizowanych firm instalacyjnych z województw opolskiego i dolnośląskiego świadczących usługi najwyższej jakości.

Podstawowe zakresy naszej działalności to : doradztwo, projektowanie, dobór, sprzedaż, montaż oraz serwis systemów grzewczych, wentylacyjnych, sanitarnych i wodno kanalizacyjnych, wykonywanie dolnych źródeł dla pomp ciepła. Od lat specjalizujemy się w instalacjach pomp ciepła. Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę od obliczeń strat ciepła budynku, poprzez projekt instalacji, projekt robót geologicznych, aż po wykonanie instalacji dolnego źródła w postaci głębokich odwiertów.

Obszary naszego działania możemy podzielić na cztery części :

  • usługi projektowe – pompy ciepła, wentylacja, ogrzewanie
  • usługi instalacyjne zewnętrzne
  • usługi instalacyjne wewnętrzne
  • głębokie odwierty dla instalacji pomp ciepła ( do 200 metrów głębokości)

 

Wykonujemy obliczenia strat ciepła istniejących i nowo budowanych budynków mieszkalnych, wspólnot mieszkaniowych i obiektów przemysłowych w celu odpowiedniego doboru pompy ciepła.

Wykonujemy projekty instalacji grzewczych z pompami ciepła łącznie z projektami dolnego źródła. Zaprojektowaliśmy m.in. instalacje kaskady pomp ciepła dla Pływalni w Gogolinie, instalacje pomp ciepła  dla Domu Kultury w Naroku, Sali gimnastycznej przy szkole w Żywocicach,  Zakładu POM w Krapkowicach, Zespołu Rekreacyjnego w Gogolinie, Przedszkola w Siołkowicach, Hotelu Vertigo w Gogolinie.

Posiadamy kilkadziesiąt realizacji instalacji pomp ciepła różnego typu. Pompy przez nas zainstalowane pracują m.in. w Krapkowicach, Gogolinie, Ligocie, Większycach, Dębskiej Kuźni, Luboszycach, Winowie, Żyrowej, Jarnołtówku, Porębie, Leśnicy, Zielinie, Brzezinie, Mechnicy, Górażdżach, Opolu, Chmielowicach, Kotorzu, Kątach Opolskich, Domaniówku, Prószkowie, Czarnowąsach, …